Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-07-2024]: 190
Wizyt ogółem: 977554
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

 
wielkość tekstu: A A A
 

Ruukki

Drogi Kliencie, Inwestorze,

Dachy Ruukki cechuje fińska jakość. Jeśli zamierzasz remontować Twój dom lub zbudować nowy, to bogata oferta pokryć dachowych Ruukki gwarantuje, że znajdziesz dla siebie atrakcyjne, trwałe i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie.

A gdy dodasz do niego systemy rynnowe i produkty bezpieczeństwa dachowego, otrzymujesz pakiet, wyróżniający się dobrym stylem i wysoką funkcjonalnością, aż do najdrobniejszego szczegółu. Poniżej do pobrania aktualne Katalogi.

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

 
 • Blachodachówka Adamante

  Blachodachówka Adamante

  Blacha dachówkowa Adamante stworzona jest dla wszystkich, którzy szukają sposobu na podkreślenie wyjątkowego charakteru swojego domu. Blachodachówka Adamante dostępna również w dwóch nowych kolorach: burgund i oberżyna, doskonale zaspokoi Twoje pragnienie piękna i harmonii.

   

  Pokrycie dachowe Adamante Premium powlekane jest powłoką Pural mat.
  Gwarancja techniczna: 50 lat; estetyczna: 20 lat.

  Pokrycie dachowe Adamante Plus powlekane jest powłoką Purex.
  Gwarancja techniczna: 40 lat; estetyczna 20 lat.

 • Blachodachówka Monterrey

  Blachodachówka Monterrey

  Blachodachówka Monterrey, to najbardziej znane i popularne pokrycie dachowe, charakteryzujące się standardową głębokością tłoczenia. Blacha dachówkowa Monterrey doskonale wygląda zarówno na dużych połaciach, jak i na małych dachach, a niskie wycięcie fali nadaje spokojny charakter każdemu obiektowi.

   

  Pokrycie dachowe Monterrey Premium powlekane jest powłoką Pural mat.
  Gwarancja techniczna: 50 lat; estetyczna: 20 lat.

  Pokrycie dachowe Monterrey Plus powlekane jest powłoką Purex.
  Gwarancja techniczna: 40 lat; estetyczna 15 lat.

  Pokrycie dachowe Monterrey Standard powlekane jest powłoką Poliester.
  Gwarancja techniczna: 30 lat; estetyczna 10 lat.

 • Blachodachówka Decorrey

  Blachodachówka Decorrey

  Pokrycie dachowe Decorrey jest mocne, łatwe w montażu i utrzymaniu. Niski profil nadaje mu nowy i stylowy wygląd. Przystępna cena sprawia, że jest to doskonały materiał do renowacji dachów. Pokrycie dachowe Decorrey powlekane jest powłoką Poliester.

  Gwarancja techniczna: 30 lat; estetyczna: 10 lat.

 • Blachodachówka Finnera

  Blachodachówka Finnera

  Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera sprawia, że Twój dach jest nie tylko piękny, ale także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń.

  Modułowy, wysokiej jakości dach, możesz otrzymać prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy, sprawny i błyskawiczny montaż. Dzięki temu masz więcej czasu dla swoich bliskich.

  Blachodachówka modułowa Finnera jest produktem odpowiednim zarówno dla prostych, dwuspadowych dachów, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji.

  Pokrycie dachowe Finnera powlekane jest powłoką Purex.
  Gwarancja techniczna: 40 lat; estetyczna: 15 lat.

 • Blacha dachowa Classic

  Blacha dachowa Classic

  z profilem przypominającym tradycyjny dach z rąbkiem, to wysokiej jakości pokrycie o unikalnym wyglądzie. To skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych.

  Zaawansowana technologia łączenia gwarantuje, że Twój dach może być szybko i łatwo położony, bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. Pokrycie dachowe Classic to także doskonały wybór dla dachów o małym kącie nachylenia.

  Pokrycie dachowe Classic powlekane jest powłoką Pural mat.
  Gwarancja techniczna: 50 lat; estetyczna: 20 lat.

  Nowa wersja Classic Premium
  klasycznej blachy dachowej zaprojektowana została dla odbiorców, oczekujących od swoich dachów wszystkiego, co najlepsze. Pokrycie to łączy w sobie wszystkie zalety dachu Classic, takie jak ponadczasowy i elegancki wygląd, najwyższa jakość i trwałość.

  Nową cechą tego pokrycia jest jego wytłaczana struktura, która nadaje mu świeży styl oraz zwiększa sztywność każdego arkusza. Dodatkową zaletą dachu Classic Premium jest specjalna włóknina, aplikowana na spodniej części arkusza, która zwiększa izolację akustyczną Twojego dachu.

  Pokrycie dachowe Classic Premium powlekane jest powłoką Pural mat.
  Gwarancja techniczna: 40 lat; estetyczna 20 lat.

  Classic Economy
  wysokiej klasy pokrycie dachowe o unikalnym wyglądzie. Profil tej blachy dachowej przypomina tradycyjny dach na rąbek stojący, a jednocześnie podkreśla nowoczesny i elegancki styl.

  Pokrycie to jest odpowiednie dla różnych stylów architektonicznych, stanowi też doskonały wybór w przypadku dachów o niskim nachyleniu.

  Pokrycie dachowe Classic Economy powlekane jest powłoką Poliester.
  Gwarancja techniczna: 30 lat; estetyczna 10 lat.

Strony: 1
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]