Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-05-2024]: 16
Wizyt ogółem: 967787
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

BudMat

Drogi Kliencie, Inwestorze,

Stalowe pokrycia dachowe BudMat®, będąc materiałem szczególnie estetycznym są jednocześnie praktyczne i ekonomiczne oraz łatwiejsze w montażu. Bachodachówki są lżejsze, dzięki czemu nie obciążają zbędnie konstrukcji Twojego dachu, co pozwala już na tym etapie zminimalizować koszty realizacji.

Możliwość wyboru spośród wielu kolorów oraz gwarancja najlepszej jakości są kluczowymi zaletami produktów BudMat. Stalowe pokrycia dachowe BUDMAT® od lat z powodzeniem tworzą dom. Zapewniają Ci komfort i bezpieczeństwo... Poniżej do pobrania aktualne Katalogi.

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

 
 • Blachodachówka Venecja

  Blachodachówka Venecja

  NOWOŚĆ blachodachówka modułowa Venecja, to unikalny produkt, który gwarantuje szybki montaż, bezawaryjne użytkowanie i ekskluzywny wygląd, przypominający dachówkę ceramiczną. Proponowane produkty BudMat spełniają Twoje marzenia o domu idealnym, zapewniają Ci bezpieczeństwo, najlepszą jakość oraz najdłuższą na rynku gwarancję – nawet do 50 lat.

  Stalowe pokrycia dachowe firmy BudMat wytwarzane są z najwyższej jakości szwedzkiej stali huty SAAB. Materiałem wyjściowym jest tu blacha stalowa o podwyższonej wytrzymałości, ogniowo ocynkowana, gdzie masa powłoki cynku wynosi przynajmniej 275 g/m2.

  Blacha jest odpowiednio zabezpieczona przed występowaniem korozji. Co więcej blacha stalowa używana do produkcji pokryć modułowych jest pokryta unikatową powłoką Prelaq X-Matt. Firma BudMat, jako jedyny producent na polskim rynku używa stali z tą powłoką do produkcji blachodachówki modułowej.

  Do innowacyjnej blachodachówki modułowej dobierzemy specjalnie dla Ciebie komplet obróbek blacharskich, stalowy system rynnowy Flamingo, a nawet stalowe ogrodzenie.

 • Blachodachówka Zefir

  Blachodachówka Zefir

  Najbardziej ekonomiczna z dostępnych na polskim rynku blachodachówek, dzięki wydłużonej linii modułu. Mistrzowsko łączy jakość z trwałością, estetykę wykonania z nieograniczonymi możliwościami zastosowania oraz prostotę z łatwością i szybkością montażu. Doskonale nadaje się do wykonywania nowoczesnych pokryć na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych, a także obiektach gospodarczych.

 • Blachodachówka Sara

  Blachodachówka Sara

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych blachodachówek na polskim rynku. Wielokrotnie nagradzana za: jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo, przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz Klientów za: elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość – do 30 lat gwarancji.

   

  Dzięki możliwości wykonania jej w dowolnym kolorze, potrafi spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Dzięki temu doskonale sprawdza się zarówno na nowych, remontowanych jak i zabytkowych obiektach, dodając im wyrazistego i niepowtarzalnego charakteru.

 • Blachodachówka Aria

  Blachodachówka Aria

  Jedno z najnowocześniejszych stalowych pokryć dachowych na polskim rynku. Jakość i trwałość potwierdzona gwarancją do 30 lat, dzięki zastosowaniu szwedzkich blach. Niewielki ciężar sprawia, że idealnie sprawdza się zarówno na obiektach nowych, jak remontowanych. Atrakcyjny wygląd, innowacyjny kształt i szeroki wybór kolorystyki pozwala na precyzyjne dostosowanie pokrycia dachowego do elewacji Twojego budynku i jego otoczenia.

 • Blachodachówka Wenus

  Blachodachówka Wenus

  Smukła fala, elegancka linia oraz oryginalne przetłoczenie – to walory, wyróżniające tę blachodachówkę. Produkcja ze szwedzkiej blachy oraz innowacyjna technologia, gwarantują wyjątkową odporność produktu. Pisemna gwarancja, w zależności od rodzaju powłoki może obejmować okres do 30 lat. Dostępność w wielu kolorach do wyboru zwiększa jej atrakcyjność, dając Ci pełny komfort w decydowaniu o kolorystyce Twojego dachu.

Strony: 1
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]