Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [14-06-2024]: 53
Wizyt ogółem: 970355
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

RoofLite

Drogi Kliencie, Inwestorze,

Jeśli szukasz dobrego rozwiązania, aby lepiej doświetlić Twoje poddasze? To po prostu wybierz okna dachowe skandynawskiego eksperta RoofLITE! Kupując okno RoofLITE otrzymujesz produkt najwyższej jakości z nieprawdopodobnie długim okresem gwarancji, wynoszącym aż 10 lat. Niezawodne okna, których izolacja termiczna i wodoszczelność jest surowo testowana, w/g najnowszych norm europejskich.

Materiały i technologia

W ofercie RoofLITE znajdują się okna typu DP i AV. Podstawową różnicą między tymi oknami jest taka, że okno AV ma większą szerokość ościeżnicy oraz dodatkowo wyposażone jest w nawiewnik.

Zasadniczym surowcem do produkcji okien jest selekcjonowane drewno, pozyskiwane z lasów Półwyspu Skandynawskiego. Sosna nordycka jest optymalnym surowcem do zastosowania w oknie dachowym – jest mało nasiąkliwa, twarda i doskonale nadaje się do klejenia warstwowego. Sezonowane drewno jest w procesie produkcji okna impregnowane i odgrzybiane ciśnieniowo.

Wykończenie powierzchni to warstwa bezbarwnego, wodnego lakieru akrylowego. Dzięki temu drewno ma naturalny i estetyczny wygląd.

Szyba

W oknie zastosowana jest zespolona, jednokomorowa, niskoemisyjna szyba EnergyPlus. Między dwiema szybami o grubościach 4mm znajduje się wypełniona argonem przestrzeń o grubości 16mm. Wartość współczynnika przenikania ciepła dla szyby wynosi 1,1 W/m2 K.

Zewnętrzny profil SlimLine mocujący szybę zespoloną zapewnia nie tylko odpowiednią estetykę okna, ale również większą w stosunku do innych profili efektywną powierzchnię przeszklenia. Do uszczelnienia okna zastosowana jest uszczelka grzebieniowo-przylgowa wykonana z kauczuku syntetycznego EPDM. Uszczelka zapewnia całkowitą wodoszczelność Twojego okna dachowego.

Skrzydło

Skrzydło okna jest ryglowane klamką, usytuowaną w dolnej części. Klamka wykonana jest z formowanego cynku. Zaczep klamki umożliwia całkowite zaryglowanie skrzydła lub pozostawienie go w pozycji rozszczelnionej, zapewniającej przepływ powietrza przez okno.

W skrzydle okna typu AV zastosowano dodatkowo nawiewnik o przepływie powietrza 10m3/h – wentylacja pomieszczenia ma miejsce przy całkowicie zaryglowanym skrzydle.

Okno jest wyposażone w niewymagający smarowania zawias, którego konstrukcja umożliwia niezwykle łatwe i szybkie wypięcie skrzydła. Do każdego rozmiaru okna dachowego dostępne są kołnierze do pokryć płaskich i profilowanych.

Wyłazy dachowe

Okna wyłazowe (świetliki) przeznaczone są do instalacji w nieogrzewanych i niezamieszkanych poddaszach, dla zapewnienia wentylacji i doświetlenia. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania i przystępną cenę.

W celu zwiększenia izolacyjności okna wyłazowe produkowane są z pakietem szybowym jednokomorowym 14mm. Posiadają zintegrowane kołnierze uszczelniające, dlatego nie ma potrzeby osobno kupować akcesorii do ich zamontowania. Kołnierze idealnie pasują do dachówek ceramicznych jak i do pokryć płaskich.

Po usunięciu lub odcięciu niepotrzebnej uszczelki piankowej, okna wyłazowe doskonale nadają się do instalacji także i w dachach o pokryciu płaskim.

Nie sposób na łamach jednej strony zaprezentować wszystkich typów okien. Dlatego zachęcamy Cię gorąco do pobrania aktualnego Katalogu RoofLITE lub kontaktu z naszym Konsultantem, który fachowo doradzi i podpowie...

Minigaleria:

okno dachowe Core

okno dachowe Core

okno dachowe Aero

okno dachowe Aero

okno dachowe Nito

okno dachowe Nito

okno wyłazowe

okno wyłazowe
Strony: 1
 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]