Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [14-06-2024]: 43
Wizyt ogółem: 970345
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

 
wielkość tekstu: A A A
 

Plannja

Drogi Kliencie, Inwestorze,

Plannja oferuje kompletny pakiet do pokrycia Twojego dachu. Nie musisz już sam szukać potrzebnych elementów w różnych miejscach. Ponadto dzięki wzajemnemu dopasowaniu wszystkich detali, Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności.

Wreszcie, aby zapewnić jednolity wygląd Twojego dachu, masz do dyspozycji jednolity system kolorów dla blachodachówek i akcesoriów. Poniżej do pobrania aktualne Katalogi.

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

 
 • Blachodachówka Smart

  Blachodachówka Smart

  NOWOŚĆ – Plannja Smart to nowa propozycja w programie produktowym Plannja. Charakteryzuje się subtelnym i symetrycznym profilem tłoczenia. Plannja Smart jest produktem uniwersalnym sprawdzającym się na wszystkich typach dachów. Atrakcyjna cena oraz wysoka jakość powodują, że blachodachówka Plannja Smart jest produktem ekonomicznym. Gwarancja producenta: 30 lat.

 • Blachodachówka Flex

  Blachodachówka Flex

  NOWOŚĆ – Plannja Flex to nowoczesna i oryginalna dwumodułowa blachodachówka o awangardowym kształcie. Niepowtarzalny, cofnięty kąt przetłoczenia oraz wysokie 30mm przetłoczenie z rowkiem w górnej fali, powodują wyjątkowy efekt wizualny. Załamania światła i cienie powstające w miejscach przetłoczeń sprawiają, że Twój dach nabiera niepowtarzalnego charakteru.

  Wykorzystanie do  montażu specjalnych wkrętów z płaskim łbem typu TORX sprawia, że elementy montażowe są prawie niewidoczne, dzięki czemu Twój dach wygląda elegancko i ekskluzywnie. A dwumodułowa konstrukcja paneli, to zmniejszenie odpadów nawet przy skomplikowanym kształcie dachu.

  Stal, z której wykonana jest blachodachówka Plannja Flex jest zabezpieczona unikalną 50µm powłoką Plannja Hard Coat 50 Glossy. Dlatego blachodachówka Plannja Flex objęta jest 30-letnią pisemną gwarancją.

 • Blachodachówka Royal

  Blachodachówka Royal

  Plannja Royal to wyszukana i ekskluzywna blachodachówka, zaprojektowana przez szwedzkich inżynierów, z myślą o potrzebach wymagających klientów. Blachodachówka Royal szczególnie korzystnie prezentuje się na dachach o dużym kącie nachylenia. Wysoki profil tłoczenia w połączeniu z asymetrycznym kształtem dopełnia estetykę całego Twojego budynku. Gwarancja producenta: 30 lat.

 • Blachodachówka Regent

  Blachodachówka Regent

  Plannja Regent została zaprojektowana z myślą o klientach, ceniących tradycyjny kształt dachówki. Jest bardzo dobrze znanym i cenionym profilem blachodachówki. Nieduże wymiary poszczególnych modułów dachówki sprawiają, że profil prezentuje się elegancko na dachach o małym, jak i dużym spadku. Kształt dachówki doskonale wpisuje się w krajobraz i architekturę każdego regionu Polski. Gwarancja producenta: 30 lat.

 • Blachodachówka Rapid

  Blachodachówka Rapid

  Popularna w Europie blachodachówka, która najlepiej sprawdza się na dachach o niedużym spadku. Szczególnie dobrze prezentuje się na niewielkich budynkach, np. w zabudowie siedliskowej. Podobnie jak inne blachy dachowe, Plannja Rapid umożliwia łatwy montaż całego dachu, a najwyższej jakości stal z powłoką Plannja Hard Coat Satyna zapewnia odporność i trwałe zabezpieczenie przed korozją.

  Dachy pokryte blachodachówką Plannja Rapid nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych. Udoskonalony profil z podwójną kapilarą jest doskonałym zabezpieczeniem dachu przed wilgocią. Gwarancja producenta: 30 lat.

Strony: 1
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]