Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-07-2024]: 153
Wizyt ogółem: 977517
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 3

 
wielkość tekstu: A A A
 

Finco-Stal

Drogi Kliencie, Inwestorze,

Blachodachówki produkowane w FINCO-STAL to stylowe pokrycia w kształcie dachówki ceramicznej na Twój niepowtarzalny dach. Lekkość tych produktów pozwala na zaprojektowanie znacznie prostszej i lżejszej więźby dachowej. Nawet skromny budynek, którego dach pokryjesz blachodachówką nabierze stylu i elegancji.

Blachy trapezowe są profilowane w FINCO-STAL przy użyciu maszyn gwarantujących najwyższą jakość wyrobu oraz precyzję i powtarzalność tworzonego kształtu. Poniżej do pobrania aktualne Katalogi.

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

 
 • Blachodachówka Akord

  Blachodachówka Akord

  AKORD to nowoczesna blachodachówka i jak każda, produkowana przez firmę Finco-Stal, posiada podwójny kanalik kapilarny. Dach wykonany z tego materiału jest szczelny i trwały. Możliwość zamówienia odpowiedniej długości arkusza (350/400) zmniejsza do minimum odpad podczas krycia budynku oraz pozwala na łatwy i szybki montaż. Blachodachówka AKORD szczególnie dobrze komponuje się na dachach o małej powierzchni.

 • Blachodachówka Akcent

  Blachodachówka Akcent

  Wybierając blachodachówkę AKCENT, otrzymujesz optymalny produkt na Twoją inwestycję. Połączenie łagodnego profilu z głębokim, mocnym przetłoczeniem – to zaleta, jakiej nie posiada żaden inny produkt. AKCENT posiada podwójny kanalik kapilarny, odprowadzający wodę, która przedostaje się na łączeniu arkuszy. Doskonale sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym, renowacjach pokryć obiektów zabytkowych i sakralnych.

 • Blachodachówka Vega

  Blachodachówka Vega

  Blachodachówka VEGA (arkusz 400/460) charakteryzuje się korzystnym stosunkiem masy do powierzchni krycia, co zmniejsza wymagania stawiane wytrzymałości więźby dachowej. Wymaga mniejszej ilości listew mocujących, niż AKORD i AKCENT. Dlatego VEGA doskonale nadaje się do dużych powierzchni, a zwłaszcza na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych oraz gospodarczych. Układanie jest szybkie i bezproblemowe.

 • Blachodachówka Tango

  Blachodachówka Tango

  TANGO to nowoczesna blachodachówka, występująca w arkuszach 350mm i 400mm. Dach wykonany z tego materiału jest szczelny i trwały. Dwie długości arkusza zmniejszają do minimum odpad podczas krycia budynku oraz pozwalają na łatwy i szybki montaż. Doskonale sprawdza się w budownictwie wielorodzinnym oraz przemysłowym.

Strony: 1
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]