Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [25-09-2021]: 32
Wizyt ogółem: 864051
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

Blacha dachowa Classic

z profilem przypominającym tradycyjny dach z rąbkiem, to wysokiej jakości pokrycie o unikalnym wyglądzie. To skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych.

Zaawansowana technologia łączenia gwarantuje, że Twój dach może być szybko i łatwo położony, bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. Pokrycie dachowe Classic to także doskonały wybór dla dachów o małym kącie nachylenia.

Pokrycie dachowe Classic powlekane jest powłoką Pural mat.
Gwarancja techniczna: 50 lat; estetyczna: 20 lat.

Nowa wersja Classic Premium
klasycznej blachy dachowej zaprojektowana została dla odbiorców, oczekujących od swoich dachów wszystkiego, co najlepsze. Pokrycie to łączy w sobie wszystkie zalety dachu Classic, takie jak ponadczasowy i elegancki wygląd, najwyższa jakość i trwałość.

Nową cechą tego pokrycia jest jego wytłaczana struktura, która nadaje mu świeży styl oraz zwiększa sztywność każdego arkusza. Dodatkową zaletą dachu Classic Premium jest specjalna włóknina, aplikowana na spodniej części arkusza, która zwiększa izolację akustyczną Twojego dachu.

Pokrycie dachowe Classic Premium powlekane jest powłoką Pural mat.
Gwarancja techniczna: 40 lat; estetyczna 20 lat.

Classic Economy
wysokiej klasy pokrycie dachowe o unikalnym wyglądzie. Profil tej blachy dachowej przypomina tradycyjny dach na rąbek stojący, a jednocześnie podkreśla nowoczesny i elegancki styl.

Pokrycie to jest odpowiednie dla różnych stylów architektonicznych, stanowi też doskonały wybór w przypadku dachów o niskim nachyleniu.

Pokrycie dachowe Classic Economy powlekane jest powłoką Poliester.
Gwarancja techniczna: 30 lat; estetyczna 10 lat.

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]