Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [23-10-2021]: 93
Wizyt ogółem: 866621
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

Röben

Drogi Kliencie, Inwestorze,

Obecnie firma Röben posiada zakłady produkcyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych, dostarczając ponad 1500 materiałów na Twój dach w poszczególnych segmentach. Ponad stuletnie doświadczenie oraz wysoka jakość sprawia, że Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej.

Oferta firmy Röben cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, dzięki różnorodności wzorów i bogatej kolorystyce produktów, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Zapytaj o bezpłatną wycenę.

 
 • Dachówka Piemont

  Dachówka Piemont

  NOWOŚĆ – dachówka ceramiczna PIEMONT. Wyróżniają ją specjalnie zaprojektowane zamki, gwarantujące wyjątkową szczelność. Dzięki temu dachówką Piemont można kryć nawet dachy o bardzo małym kącie nachylenia. Nowe zamki pozwalają też na większą tolerancję rozstawu łat, co ułatwia poprawne ułożenie połaci.

  Tak jak inne pokrycia ceramiczne, dachówka Piemont jest wytrzymała na złamanie, odporna na trudne warunki atmosferyczne, mrozoodporna i mało nasiąkliwa. Precyzyjnie dobrany rozmiar dachówki z jednej strony usprawnia prace dekarskie, a z drugiej – umożliwia wykonanie elementów Twojego dachu, które wymagają pokryć o mniejszym formacie, jak np. "wole oko".

  Dachówka Piemont charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i niższą falą, niż pozostałe pokrycia marki Röben. Jest dostępna w kolorach: miedziany angobowany; kasztanowy angobowany; antracytowy angobowany; Tobago glazurowany; Trentino angobowany i jesienny liść angobowany.

  UWAGA:
  dachówka Piemont zastąpiła wycofany z produkcji model Fleming.

 • Dachówka Monza

  Dachówka Monza

  Dachówka ceramiczna MONZA ma rozmiar większy, niż standardowe produkty (ok. 464mm x 304mm). Już niecałe 10 sztuk (9,8 szt./1m2) wystarczy na pokrycie jednego metra kwadratowego Twojego dachu. Większy wymiar dachówki pozwala na znaczne oszczędności – zarówno dla inwestora, jak i dla wykonawcy.

  Więźba dachowa wymaga mniejszej liczby drewnianych łat. Dachówka średzka MONZA otrzymała zrównoważoną cenę, co w połączeniu z jej większą powierzchnią pozwala na kolejne finansowe oszczędności przy zakupie pokrycia. Ponadto, "plusy" gwarantują najniższe wśród pokryć ceramicznych na rynku obciążenie połaci dachowej – jest to jedynie 38,71 kg/m2. Stwarza to nowe możliwości dla architektów.

  Kolejną zaletą dachówki MONZA są nowe zamki. By zapewnić jeszcze lepsze i łatwiejsze mocowanie za pomocą klamer, wprowadzono dodatkowe ząbki, umiejscowione przy bocznej krawędzi dachówki. Ząbki te gwarantują bardziej trwałe i stabilne przypięcie dachówki do łaty. Pozwalają także na zastosowanie większości klamer dostępnych na rynku.

 • Dachówka Bornholm

  Dachówka Bornholm

  Dachówki ceramiczne w kształcie litery S BORNHOLM, to jeden z charakterystycznych i tradycyjnych kształtów pokryć dachowych. Inaczej nazywana holenderką, zwraca uwagę szczególnie na zachowanych dachach wielu zabytkowych domów i kościołów. Widoczne specyficzne pofalowanie powierzchni dachu spowodowane jest "esowatym" kształtem dachówki.

  Rozpoznawalny już z daleka, wyjątkowy efekt fal światłocienia podkreśla tradycyjny styl i dostojny wygląd całego budynku.

Strony: 1
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]