Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [25-09-2021]: 33
Wizyt ogółem: 864052
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 1

 
wielkość tekstu: A A A
 

Dachówka Piemont

NOWOŚĆ – dachówka ceramiczna PIEMONT. Wyróżniają ją specjalnie zaprojektowane zamki, gwarantujące wyjątkową szczelność. Dzięki temu dachówką Piemont można kryć nawet dachy o bardzo małym kącie nachylenia. Nowe zamki pozwalają też na większą tolerancję rozstawu łat, co ułatwia poprawne ułożenie połaci.

Tak jak inne pokrycia ceramiczne, dachówka Piemont jest wytrzymała na złamanie, odporna na trudne warunki atmosferyczne, mrozoodporna i mało nasiąkliwa. Precyzyjnie dobrany rozmiar dachówki z jednej strony usprawnia prace dekarskie, a z drugiej – umożliwia wykonanie elementów Twojego dachu, które wymagają pokryć o mniejszym formacie, jak np. "wole oko".

Dachówka Piemont charakteryzuje się nowoczesnym kształtem i niższą falą, niż pozostałe pokrycia marki Röben. Jest dostępna w kolorach: miedziany angobowany; kasztanowy angobowany; antracytowy angobowany; Tobago glazurowany; Trentino angobowany i jesienny liść angobowany.

UWAGA:
dachówka Piemont zastąpiła wycofany z produkcji model Fleming.

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]