Wymagana rozdzielczość ekranu min. 480px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
 
 
Certyfikaty

Certyfikaty DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
Realizacje

Realizacje DACHY MAZOVIA|Zobacz Teraz &raquo;

 
 
 
 
 
Sonda
Jaki rodzaj pokrycia dachowego preferujesz?
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [25-09-2021]: 62
Wizyt ogółem: 864081
-----------------------------------------------
Przeglądających stronę: 2

 
wielkość tekstu: A A A
 

Dachówka Monza

Dachówka ceramiczna MONZA ma rozmiar większy, niż standardowe produkty (ok. 464mm x 304mm). Już niecałe 10 sztuk (9,8 szt./1m2) wystarczy na pokrycie jednego metra kwadratowego Twojego dachu. Większy wymiar dachówki pozwala na znaczne oszczędności – zarówno dla inwestora, jak i dla wykonawcy.

Więźba dachowa wymaga mniejszej liczby drewnianych łat. Dachówka średzka MONZA otrzymała zrównoważoną cenę, co w połączeniu z jej większą powierzchnią pozwala na kolejne finansowe oszczędności przy zakupie pokrycia. Ponadto, "plusy" gwarantują najniższe wśród pokryć ceramicznych na rynku obciążenie połaci dachowej – jest to jedynie 38,71 kg/m2. Stwarza to nowe możliwości dla architektów.

Kolejną zaletą dachówki MONZA są nowe zamki. By zapewnić jeszcze lepsze i łatwiejsze mocowanie za pomocą klamer, wprowadzono dodatkowe ząbki, umiejscowione przy bocznej krawędzi dachówki. Ząbki te gwarantują bardziej trwałe i stabilne przypięcie dachówki do łaty. Pozwalają także na zastosowanie większości klamer dostępnych na rynku.

 
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:   [silnik Quick.Cms]